Kontakt oss

Kontakt oss

  • Faks: 57 82 97 01

  • ALLTID OPE
    kl. 00.00-24.00

Kontakt rådgjevar

Kundesenter

Kundesenter Langebruvegen 126800 Førde Postadresse:Langebruvegen 126800 Førde

Måndag - torsdag 0800 - 2100 Fredag 0800 - 1530

John Andreas Kalland

John Andreas Kalland

Kunderådgjevar

Telefon 57 82 97 00

E-post kundesenter@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Oddhild Aven

Oddhild Aven

Kunderådgjevar

Telefon 57 82 97 00

E-post kundesenter@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond
Steinar Lien

Steinar Lien

Kunderådgjevar

Telefon 57 82 97 00

E-post kundesenter@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond

Bergen

Bergen Chr. Michelsensgt.45012 BERGEN Postadresse:Chr. Michelsensgt.45012 BERGEN

mån.-fredag 10:00 - 15:00 Ellers etter avtale med - kunderådgjevar Innskotsautomat: 10:00 - 15:00

Anne Christine Eek Skage

Anne Christine Eek Skage

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 36

E-post anne.christine.eek.skage@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Cesilie Benevoli

Cesilie Benevoli

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 54

E-post cesilie.benevoli@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
  • Forsikring
Dani Kvamme Nordnes

Dani Kvamme Nordnes

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 41

E-post dani.nordnes@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Hedvig Nordeide

Hedvig Nordeide

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 39

E-post hedvig.nordeide@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Hege Edvardsen

Hege Edvardsen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 50

E-post hege.edvardsen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Lars Ove Egge

Lars Ove Egge

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 44

E-post lars.ove.egge@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Siv Havro

Siv Havro

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 35

E-post siv.havro@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Tone Ynnesdal

Tone Ynnesdal

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 43

E-post tone.ynnesdal@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Tor Inge Feidje

Tor Inge Feidje

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 37

E-post tor.inge.feidje@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Torunn Steimler

Torunn Steimler

Banksjef Privatmarknad

Telefon 57 83 31 38

E-post torunn.steimler@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Bremanger

Bremanger Iglandsvik Næringspark6727 BREMANGER Postadresse:6727 BREMANGER

Rådgjeving etter avtale - mån.-fre. Vi tilbyr og - enkle banktenester i Bank i butikk Spar - Bremanger

Linda Stenseth

Linda Stenseth

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 79 66 53

E-post linda.stenseth@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Rose-Lene Eikeset

Rose-Lene Eikeset

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 79 66 57

E-post rose.lene.eikeset@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Fjaler

Fjaler 6963 DALE Postadresse:DalstunetDalevegen 1116963 Dale

mån.-fredag 10:00 - 15:00

Ingebjørg Åsnes

Ingebjørg Åsnes

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 73 72 13

E-post ingebjorg.asnes@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Mari Haugsbø

Mari Haugsbø

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 73 72 04

E-post mari.haugsbo@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Norunn Herland

Norunn Herland

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 73 34 08

E-post norunn.herland@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Odd Helge Aase

Odd Helge Aase

Investeringsrådgjevar

Telefon 57 73 72 18

E-post odd.helge.aase@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Pensjon privat/bedrift
Torunn Mattson

Torunn Mattson

Banksjef Privatmarknad

Telefon 57 73 73 33

E-post torunn.mattson@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Turid Skivenesvåg

Turid Skivenesvåg

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 73 72 12

E-post turid.skivenesvaag@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Florø

Florø ByportenStrandgt.45/476905 FLORØ Postadresse:Strandgt. 45/47
6905 Florø

mån. - fredag 10:00 - 15:00 Automatsone Amfi - Florø mån.-fre. 07:00 - 19:00 laurdag 08:00 - 16:00

Asbjørn Steinhovden

Asbjørn Steinhovden

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 75 12 26

E-post asbjorn.steinhovden@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Linda Stenseth

Linda Stenseth

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 79 66 53

E-post linda.stenseth@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Oddmund Nielssen

Oddmund Nielssen

Investeringsrådgjevar

Telefon 57 82 96 67

E-post oddmund.nielssen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Pensjon privat/bedrift
Ole Aukland

Ole Aukland

Banksjef Personmarknad

Telefon 932 32 605

E-post ole.aukland@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Rose-Lene Eikeset

Rose-Lene Eikeset

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 79 66 57

E-post rose.lene.eikeset@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Steinar Hopen

Steinar Hopen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 908 69 343

E-post steinar.hopen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Thor Kjerpeset

Thor Kjerpeset

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 96 68

E-post thor.kjerpeset@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Torbjørn Orheim

Torbjørn Orheim

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 909 98 879

E-post torbjorn.orheim@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Tore Reksten

Tore Reksten

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 908 95 018

E-post tore.reksten@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Øivind Gjengseth

Øivind Gjengseth

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 948 63 108

E-post oivind.gjengseth@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Førde

Førde Langebruvegen 126800 FØRDE Postadresse:Langebruvegen 126800 Førde

mån-fredag 09.00 - 15.00 Automatsone 05:00 - 24:00

Anette Birkeland

Anette Birkeland

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 60

E-post anette.birkeland@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Anne Marie Strand Håheim

Anne Marie Strand Håheim

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 72 62 10

E-post anne.marie.haaheim@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Dagfrid Vallestad Brevik

Dagfrid Vallestad Brevik

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 45

E-post dagfrid.brevik@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Elin Aaland

Elin Aaland

Banksjef Privatmarknad

Telefon 57 82 97 63

E-post elin.aaland@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Gunnar Heggheim

Gunnar Heggheim

Leiar Investeringssenter

Telefon 57 82 97 48

E-post gunnar.heggheim@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Pensjon privat/bedrift
Heidi Berge Hauge

Heidi Berge Hauge

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 98 64

E-post heidi.hauge@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Inger Helene Øvrebø

Inger Helene Øvrebø

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 71 84 12

E-post inger.helene.ovrebo@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Ingunn Mortensbakke Slettehaug

Ingunn Mortensbakke Slettehaug

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 81 64 09

E-post ingunn.slettehaug@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Irene Kjøsnes Bu

Irene Kjøsnes Bu

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 49

E-post irene.kjosnes.bu@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Janka Helene Nedreberg

Janka Helene Nedreberg

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 59

E-post janka.nedreberg@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Kari Navdal Hafstad

Kari Navdal Hafstad

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 65

E-post kari.hafstad@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Lisbeth Aasen Andersen

Lisbeth Aasen Andersen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 96 92

E-post lisbeth.aasen.andersen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Rune Vosseteig

Rune Vosseteig

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 58

E-post rune.vosseteig@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Gloppen

Gloppen Grandavegen 76820 SandaneGloppen Postadresse:postboks 86821 Sandane

mån-fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Anders Myrhol

Anders Myrhol

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 88 43 15

E-post anders.myrhol@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Anne Britt Henden

Anne Britt Henden

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 88 43 09

E-post anne.britt.henden@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Jan Arve Frøyset

Jan Arve Frøyset

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 88 43 18

E-post jan.arve.froeyset@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Marit Myklebust Hauge

Marit Myklebust Hauge

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 88 43 16

E-post mmh@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Ragnhild Helgheim

Ragnhild Helgheim

Kunderådgjevar Bedriftsmarknad Fagansvar Landbruk

Telefon 57 72 62 12

E-post ragnhild.helgheim@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Høyanger

Høyanger Storgata 166993 HØYANGER Postadresse:6993 HØYANGER

mån-fredag 10:00 - 14:00 Elles etter avtale med - kunderådgjevar Bank i butikk Lavik Senter - Lavik

Astrid Borlaug

Astrid Borlaug

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 71 42 54

E-post astrid.borlaug@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Jarle Geithus

Jarle Geithus

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 69 48 59

E-post jarle.geithus@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Siv Elisabeth Bjørkehaug

Siv Elisabeth Bjørkehaug

Avdelingsleiar

Telefon 57 71 42 47

E-post siv.elisabeth.bjorkehaug@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Måløy

Måløy Gate 1 nr 1076700 MÅLØY Postadresse:gate 1 nr 1076700 Måløy

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automat 05:00 - 22:00

Camilla Chruickshank Holvik

Camilla Chruickshank Holvik

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 916 76 944

E-post camilla.holvik@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Leif Tore Larsen

Leif Tore Larsen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 84 88 17

E-post leif.tore.larsen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Nordfjordeid

Nordfjordeid Sjøgata 216770 NORDFJORDEID Postadresse:6770 Nordfjordeid

måndag-fredag 10:00 - 15:00

Ann-Serine Hagen

Ann-Serine Hagen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 481 67 152

E-post ann-serine.hagen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Helge Høvig

Helge Høvig

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 481 67 150

E-post helge.hovig@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Sogndal

Sogndal c/o Amfi SogningenHovevegen 66856 SOGNDAL Postadresse:Hovevegen 6Amfi SogningenPb 176856 Sogndal

mån-ons, og fredag 10:00 - 15:00 torsdag 10:00 - 15:30 på telefon frå 08:00 - mån-fredag Automatsone 05:00 - 24:00

Maria Lykkebø Kvåle

Maria Lykkebø Kvåle

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 65 18 15

E-post maria.kvaale@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Oddvar Fimreite

Oddvar Fimreite

Investeringsrådgjevar

Telefon 57 62 87 73

E-post oddvar.fimreite@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Pensjon privat/bedrift
Randi Wolff

Randi Wolff

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 65 18 07

E-post randi.wolff@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Stine Thue

Stine Thue

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 65 18 10

E-post stine.thue@ssf.no

Kompetanse
  • Kort og nettbank
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Trond Eiken

Trond Eiken

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 62 87 80

E-post trond.eiken@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Solund

Solund Storehaugen 4C 6924 HARDBAKKE Postadresse:postboks 446921 Hardbakke

onsdag 09:00 - 17:00 fredag 09:00 - 15:00 mån, tys, og tor 09:00-15:00 - Rådgjeving e.avtale

Oddlaug Hersvik

Oddlaug Hersvik

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 96 90

E-post oddlaug.hersvik@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Peggy Espeland

Peggy Espeland

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 96 85

E-post peggy.espeland@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat

Stryn

Stryn Tonningsgata 96783 STRYN Postadresse:postboks 106783 Stryn

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Arild Ove Lødøen

Arild Ove Lødøen

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 481 67 155

E-post arild.ove.lodoen@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Aslaug Valaker

Aslaug Valaker

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 87 27 19

E-post aslaug.valaker@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Hege Mork Kveum

Hege Mork Kveum

Kunderådgjevar Privatmarknad p.t.permisjon

Telefon 57 87 27 11

E-post hege.kveum@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Odd Kjetil Tonning

Odd Kjetil Tonning

Banksjef Personmarknad

Telefon 57 87 27 16

E-post odd.kjetil.tonning@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
Ulf Magne Eikås

Ulf Magne Eikås

Investeringsrådgjevar

Telefon 57 83 30 51

E-post ulf-magne.eikaas@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Pensjon privat/bedrift