Kontakt oss

Kontakt oss

  • Faks: 57 82 97 01

  • ALLTID OPE
    kl. 00.00-24.00

Kontakt rådgjevar

Kundesenter

Kundesenter Langebruvegen 126800 Førde Postadresse:postboks 1136801 Førde

Måndag - torsdag 0800 - 2100 Fredag 0800 - 1530

Annfrid Høyvik Harkestad

Annfrid Høyvik Harkestad

Forsikringsrådgjevar Teamleiar

Telefon 57 82 97 00

E-post kundesenter@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring
Ina Matre Nedberge

Ina Matre Nedberge

Forsikringsrådgjevar PM

Telefon 57 82 96 20

E-post ina.nedberge@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Bergen

Bergen Chr. Michelsensgt.4 BERGEN Postadresse:Postboks 1064Sentrum5809 BERGEN

mån.-fredag 10:00 - 15:00 Ellers etter avtale med - kunderådgjevar Innskotsautomat: 10:00 - 15:00

Cesilie Benevoli

Cesilie Benevoli

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 54

E-post cesilie.benevoli@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
  • Forsikring

Florø

Florø ByportenStrandgt.45/476905 FLORØ Postadresse:postboks 1286901 FLORØ

mån. - fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Janka Helene Nedreberg

Janka Helene Nedreberg

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 82 97 59

E-post janka.nedreberg@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Lån privat
  • Forsikring
Joveig Flister

Joveig Flister

Forsikringsrådgjevar PM

Telefon 91 72 45 27

E-post joveig.flister@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring
Tor Ulsten

Tor Ulsten

Forsikringsrådgjevar PM

Telefon 90 86 97 04

E-post tor.ulsten@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Førde

Førde Langebruvegen 126800 FØRDE Postadresse:Postboks 1136801 Førde

mån-fredag 09.00 - 15.00 Automatsone 05:00 - 24:00

Geir Vindheim

Geir Vindheim

Forsikringsrådgjevar PM

Telefon 48 16 70 22

E-post geir.vindheim@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Måløy

Måløy Gate 1 nr 1076700 MÅLØY Postadresse:gate 1 nr 1076700 Måløy

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automat 05:00 - 22:00

Toril Haugen

Toril Haugen

Avdelingsleiar Forsikring

Telefon 90 95 06 93

E-post Toril.haugen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Nordfjordeid

Nordfjordeid Sjøgata 216770 NORDFJORDEID Postadresse:6770 Nordfjordeid

måndag-fredag 10:00 - 15:00

Kristin Heggen

Kristin Heggen

Forsikringsrådgjevar PM Privatmarknad

Telefon 97 02 77 20

E-post kristin.heggen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Sogndal

Sogndal c/o Amfi SogningenHovevegen 66856 SOGNDAL Postadresse:Boks 176856 Sogndal

mån-ons, og fredag 10:00 - 15:00 torsdag 10:00 - 15:30 på telefon frå 08:00 - mån-fredag

Knut Idar Kristoffersen

Knut Idar Kristoffersen

Forsikringsrådgjevar Bedriftsmarknad

Telefon

E-post

Kompetanse
  • Forsikring
Nils Vegard Kvam

Nils Vegard Kvam

Forsikringsrådgjevar PM

Telefon 91 72 29 02

E-post nils.vegard.kvam@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Stryn

Stryn Tonningsgata 96783 STRYN Postadresse:postboks 106783 Stryn

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Svein Arne Lødemel

Svein Arne Lødemel

Forsikringsrådgjevar Bedriftsmarknad

Telefon 94 82 64 47

E-post svein.arne.lodemel@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring