Kontakt oss

Kontakt oss

  • SMS med kodeord SSF til 2077

  • Faks: 57 82 97 01

  • MÅNDAG-TORSDAG
    kl. 08.00-21.00
    FREDAG
    kl. 08.00-16.00

Finn rådgjevaren din

Sogndal

Sogndal Amfi Sogningen; postboks 490, 6853 SOGNDAL

mån-ons, og fredag 10:00 - 15:00 torsdag 10:00 - 15:30 på telefon frå 08:00 - mån-fredag

Knut Idar Kristoffersen

Knut Idar Kristoffersen

Forsikringsrådgjevar

Telefon 95794607

E-post Knut.kristoffersen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring
Nils Vegard Kvam

Nils Vegard Kvam

Forsikringsrådgjevar

Telefon 91 72 29 02

E-post nils.vegard.kvam@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Måløy

Måløy Gate 1 nr 107, postboks 63, 6701 MÅLØY

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automat 05:00 - 22:00

Stig Johnny Eide

Stig Johnny Eide

Forsikringsrådgjevar

Telefon 48 16 71 74

E-post stig.johnny.eide@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring
Toril Haugen

Toril Haugen

Avdelingsleiar Forsikring

Telefon 90 95 06 93

E-post Toril.haugen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Florø

Florø Strandgt. 52-54, 6900 FLORØ

mån. - fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00 Bank i butikk Spar - Eikefjord

Joveig Flister

Joveig Flister

Forsikringsrådgjevar

Telefon 91 72 45 27

E-post joveig.flister@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Fjaler

Fjaler postboks 43, 6961 DALE

mån.-fredag 09:00 - 15:00

Annfrid Høyvik Harkestad

Annfrid Høyvik Harkestad

Forsikringsrådgjevar

Telefon 48167046

E-post annfrid.harkestad@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Gloppen

Gloppen Grandavegen 7, 6823 Sandane, Gloppen

mån-fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Turid Johnsen Øygard

Turid Johnsen Øygard

Forsikringsrådgjevar

Telefon 57 88 43 19

E-post turid.johnsen.oygard@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Nordfjordeid

Nordfjordeid Sjøgata 4c, 6770 NORDFJORDEID

måndag-fredag 10:00 - 15:00

Kristin Heggen

Kristin Heggen

Forsikringsrådgjevar

Telefon 97 02 77 20

E-post kristin.heggen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Bergen

Bergen Chr. Michelsensgt.4 5014 BERGEN

mån.-fredag 09:00 - 15:30 Ellers etter avtale med - kunderådgjevar Innskotsautomat: 09:00 - 15:30

Cesilie Benevoli

Cesilie Benevoli

Kunderådgjevar Privatmarknad

Telefon 57 83 31 54

E-post cesilie.benevoli@ssf.no

Kompetanse
  • Sparing og fond
  • Forsikring

Stryn

Stryn Tonningsgata 9, postb.10, 6783 STRYN

måndag-fredag 10:00 - 15:00 Automatsone 06:00 - 20:00

Svein Arne Lødemel

Svein Arne Lødemel

Forsikringsrådgjevar

Telefon 94 82 64 47

E-post svein.arne.lodemel@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Fellesadministrasjon

Fellesadministrasjon Langebruvegen 12, postboks 113, 6801 FØRDE

mån-fre 08:00 - 15:30

Knut Idar Kristoffersen

Knut Idar Kristoffersen

Forsikringsrådgjevar Bedrift

Telefon 95794607

E-post Knut.kristoffersen@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring
Trond Valaker

Trond Valaker

Forsikringsrådgjevar Bedrift

Telefon 90833200

E-post trond.valaker@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring

Førde

Førde Langebruvegen 12 Postboks 113, 6801 FØRDE

mån-fredag 09.00 - 15.30 Automatsone 05:00 - 24:00

Trond Valaker

Trond Valaker

Forsikringsrådgjevar

Telefon 90833200

E-post trond.valaker@ssf.no

Kompetanse
  • Forsikring