Ta vare på eigedelane dine! Vi er deleigar i Frende forsikring og i samarbeid med dei kan vi tilby svært gode, konkurransedyktige vilkår. Desse forsikringane gjer at du lettare kan nyte livet fordi du veit at om det skulle skje noko så vil i alle fall ikkje økonomien velte.

Kvifor velge oss og Frende på forsikring?

Har du hugsa forsikring?

Ikkje alt går som planlagt. Ei god reiseforsikring kan vere avgjerande for ein vellykka ferie. På same tid er det ingenting som er betre enn rask og enkel hjelp ved ei bilulykke.
Vi ønsker å gi deg og familien din økonomisk tryggleik og rask hjelp dersom du får skade på eigendelane dine. Vårt samarbeid med Frende Forsikring gir deg hjelp uavhengig av tid på døgnet med deira døgnopne kundeservice.
Bestill reiseforsikring

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss så hjelper vi deg med å finne dei forsikringane som passar best for deg.

Tor Ulsten

Florø, Fagspesialist, LeiingAvdelingsleiar Forsikring908 69 704tor.ulsten@ssf.no

Toril Haugen

Måløy, FagspesialistForsikringsrådgjevar Privat909 50 693toril.haugen@ssf.no

Annfrid Høyvik Harkestad

Førde, FagspesialistForsikringsrådgjevar Privat952 33 719annfrid.harkestad@ssf.no

Per-Erik Hauge

Førde, FagspesialistForsikringsrådgjevar Privat957 02 665per.erik.hauge@ssf.no

Ina Matre Nedberge

Førde, FagspesialistForsikringsrådgjevar Privat975 98 418ina.nedberge@ssf.no

Kristin Heggen

Nordfjordeid, FagspesialistForsikringsrådgjevar Privat415 62 015kristin.heggen@ssf.no